Всього відповідей: 471
Опитування 2
Яким, на вашу думку, має бути вчитель?
Всього відповідей: 522
Головна » 2016 » Листопад » 4 » Колесник Сергій - переможець Чемпіонату з важкої атлетики
Колесник Сергій - переможець Чемпіонату з важкої атлетики
18:46

24-29 жовтня 2016 р. в м. Кам’янці-Подільському  відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 13 та до 15 років. До збірної команди Хмельницької області  увійшов  і учень нашої школи -  Колесник Сергій, який тренується у Шепетівській ДЮСШ (тренер Медведь Володимир Іванович).
   В заключний день змагань чемпіонату України серед юнаків  у  ваговій категорії 38 кг Колесник Сергій  в ривку підняв штангу вагою 50 кг, яка стала рекордом України,  в поштовху Сергію підкорилась  штанга  вагою 55 кг і за сумою двоборства 105 кг. Ця вага  стала рекордом України серед юнаків 13 років. Сергій посів  почесне перше місце і привіз додому золото.

Ми вітаємо Колесника Сергія з значною перемогою,  пишаємося його здобутками і у майбутньому  бажаємо йому  нових рекордів!

Додав: Svitla0412