Головна | Реєстрація | Вхід | RSSFriday, 09.12.2022, 07:04


Меню сайту
Категорії розділу
Виховні заходи [331]Результати [139]
Навчання [178]Оздоровлення [69]
Конкурси [9]Вітання [51]
Дружні сайти
Опитування 1
В якій соціальній мережі ви проводите більше часу?
Total of answers: 475
Опитування 2
Яким, на вашу думку, має бути вчитель?
Total of answers: 528

Продавець

     Чи підходить вам професія продавця

     Продавати можна все: нерухомість і рекламні площі, товари широкого вжитку і послуги... Деяким людям процес продажу приносить справжнє задоволення. До речі, спілкування з ними викликає позитивні емоції і у потенційних клієнтів, які часто переходять до розряду постійних. Але таким удачливим продавцем може стати далеко не кожен. Тому протестуйте себе і спробуйте визначити, чи можете ви працювати у сфері торгівлі, перш ніж прийшли у неї чи прийняли рішення залишитися у ній, попри те, що удача явно не сприяє вам.

   1. Ви маєте відчувати задоволення від кожного "виклику", який постає перед вами під час кожної "очної ставки" між продавцем і покупцем. Найбільш обдаровані продавці завжди вірять у те, що вони продадуть товар, а не просто сподіваються на це. Вони насправді отримують задоволення від того, що здійснюють реалізацію товару. 

   2. Ви маєте виявляти приязність та комунікабельність, а не демонструвати нерішучість і зануреність у себе. Ви маєте бути налаштовані на продуктивне спілкування з іншою людиною. Можна сказати, що ви маєте жадати зустрічі з людьми. 

   3. Ви маєте отримувати задоволення від чіткого планування свого часу і складати розклад для себе. Торгові агенти, які досягли блискучих результатів у своїй діяльності, завжди слідкують за розміреністю своїх психологічних та інтелектуальних ритмів і постійно коригують розклад, щоби бути завжди у формі і нічого не пропустити у роботі. Вони не бігають від роботи і не розглядають планування часу як можливість зменшити зайнятість, навпаки, їм доводиться структурувати свій час саме тому, що вони працюють дуже інтенсивно. 

   4. Ви повинні самі виявляти ініціативу. Ви не повинні чекати, коли хтось скаже вам, коли потрібно починати роботу з клієнтами або коли її продовжувати. Це означає, що ви повинні бути винятково енергійні та активні в роботі. Іншими словами, ви повинні постійно виявляти честолюбство і завзяття.

   5. Ви маєте знати свою мету і наполегливо рухатися до неї. Найкращі торгові агенти мають цілком чіткі довготривалі і короткотермінові плани. Більшість з них прагнуть поєднувати високі заробітки із розширенням сфери своєї діяльності. 

   6. Вам має подобатися ризикувати і працювати на комісійних засадах, отримуючи певний відсоток від виручки. Зрештою, саме це робить торгівлю настільки привабливою, а торговий агент завжди є енергійною підприємливою людиною чи незалежним агентом, який працює за контрактом, який виконує роботу більшою мірою для себе, аніж для організації. Таким чином, що наполегливіше ви працюєте, то більше грошей ви зумієте заробити.

   7. Ви маєте щиро вірити у те, що торгівля - це творчий процес. Творче начало життєво необхідне там, де ви визначаєте висхідні позиції своєї діяльності, розробляєте оптимальну стратегію дій, відбираєте і збираєтесь здійснити те, що, можливо, ніхто до вас не робив.

   8. Ви повинні вміти справлятися з перешкодами. Не любити їх, але ставитися до них, як до необхідної частини життя, бачити у них таку ж неминучість, як ніч неминуче змінює день. Відповідно, ваше завдання полягає у тому, щоби бути водночас товстошкірим і дуже сприйнятливим. Перше захистить вас від надто болісного переживання власних невдач і дозволить не кинути задумане на півдорозі. Друге допоможе помітити власні промахи, яких ви припустились у роботі. 

   9. Ви маєте бути впевнені у своїх здібностях. Це звучить банально, проте найкращі торгові агенти цінують себе не нижче, аніж товар, який вони пропонують. Вони впевнені, що їхній досвід та ентузіазм значать у торговій справі не менше, аніж пропонований ними товар. Вони впевнені, що їх досвід та ентузіазм значать у торговій справі не менше, аніж якість пропонованого товару чи послуг. Можна сказати, що торговий агент "продає" себе тією ж мірою, а інколи навіть більше, аніж товар. 

   10. У вас має бути величезне бажання побудувати власну долю. Створити власну імперію, розпочавши практично з нуля, - ось що насправді має приваблювати вас. 

   11. Ви маєте витримати конкуренцію. Бажання виграти має спонукати вас досягти перемоги, інакше ви просто дарма витрачаєте час. Навіть якщо ви добре знаєте свої товар чи пропоновану вами послугу, цього ще не достатньо. Ви повинні мати бажання вивчити умови конкуренції і протистояти їй, переконливо довівши переваги вашого товару чи послуги. Якщо ваші схильності відповідають перерахованим вимогам чи хоча би більшості з них, тоді ви можете всерйоз подумати про те, щоб зайнятися торгівлею. Але це вийде тільки у тому випадку, якщо вам подобається торгувати і ви схильні до цього. Невідповідність між вашими прагненнями і вашою роботою обернеться не тільки низькими доходами, але й низькою самооцінкою. А це призведе до негативних наслідків не тільки для вас, але також і для вашої родини та друзів, для вашої організації і для клієнтів. 

Переклад статті Джейн Шеррод Сінгер "Подходит ли вам карьера продавца?",джерело: "Работа и учеба" - 2006. - №5 (443). - с.16 


Форма входу
Наші координати
30400, Хмельницька область м.Шепетівка вул.Судилківська,19 телефон/факс: (03840)4-10-05
E-mail: zosh3sh@i.ua
Пошук
Наша кнопка
Гарячі лінії
Цікаві новини
Погода в Шепетівці
Погода
Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0

Copyright MyCorp © 2022
Free web hostinguCoz
%